Személyzeti tanácsadó (csővezeték-építési és feldolgozóüzemek építésében)

(A csővezeték-építés és a feldolgozóüzemek építése)
Személyzeti tanácsadóként a fő feladata a személyzeti lízing / ideiglenes munkavállalók elhelyezésére pályázók felvétele és felügyelete, valamint az új ügyfelek megszerzése a csővezeték-építési és feldolgozóipari ipar számára.

Több mint 3 éves tapasztalattal rendelkezik a személyzet / ideiglenes foglalkoztatás területén.
Kompetens szakértelemmel rendelkeznek a csővezeték építésében és a feldolgozó üzemek mérnöki területén. Nyelvtudás DE / EN.

Ön kommunikatív és szolgáltatás-orientált személyiség, értékesítési hangulattal és az ügyfélkapcsolat és az alkalmazottak támogatásával. Az erősségek közé tartozik a nagy rugalmasság, a hálózati gondolkodás, a megbízhatóság és a biztonságos mód.

Egy jó helyzetben lévő, motivált fiatal csapatra számíthat. Központi munkahelyet, valamint jó és modern munkakörülményeket kínálunk Önnek. Nagyon jó alapfizetést, költségeket és bónuszt kínálunk.

Ez egy nagyszerű lehetőség egy ambiciózus szakember számára, hogy Svájcban dolgozzon és éljen.

Kérjük, küldje el az alkalmazását, vagy forduljon hozzánk, ha kérdése van.

Demeter Andrea Humánerőforrás és ügyvezető igazgató-helyettes
t 0041 (0) 76 802 05 06 e demeterova@awilli-ag.ch w www.awilli-ag.ch

TIG / WIG hegesztő

Olyan TIG / WIG hegesztőt keresünk, amely több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az erőműépítés, a távfűtés, a gyógyszeripar, a vegyipar és az élelmiszeripar területén.
követelmények:
Csak a felső átlagértékű és a gyártási tehetséggel rendelkező hegesztők
A jó DE / FR nyelvtudás előnye.
Bázel, Zürich, Bern, Aargau, Luzern, Valais és Szent Gallen.
Kreatív és sokoldalú feladatokat várhat vonzó, hosszú távú potenciállal rendelkező munkakörnyezetben.
Szabad munkaruhát és személyes védőfelszerelést is kínálunk PPE-vel.

Csőszerelő

Olyan csőszerelőket keresünk, amelyek több éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek az alábbi területeken: építési technológia, erőművek építése, távfűtés, gyógyszeripar, vegyipar és élelmiszeripar.
A követelmények az alábbiak: magad mérése és izometrikus rajzolása. Készítse elő és szerelje össze a rendszer és az izometrikus rajzokat.
Jó nyelvtudás DE, FR, EN.
Hegesztési képességek TIG / TIG vagy tűzés.
Szabad munkaruhát és személyes védőfelszerelést is kínálunk PSA.

Helyszíni alkotók / felügyelők Fűtés és vízvezeték

Ügyfeleink nevében azonnali megkezdésre vagy megegyezésre keressük az építkezéssel kapcsolatos több vízvezeték-szerelőt és felügyelőt.
Foreman / Felügyelők fűtés / vízvezeték
az iparra / kereskedelemre összpontosítva
feladatok
A telepítők koordinációja a fűtés / vízvezeték / klíma területén, az építési szakaszok ellenőrzése és az építés felügyelete az építési és biztonsági előírásoknak megfelelően
A helyszínen végzett munkák minőségének, ütemezésének és költségmegfelelő végrehajtásának biztosítása
profil
Több éves szakmai tapasztalat az előadó / felügyelőként
A vonatkozó szabványok és előírások jó ismerete
Független és eredményorientált munka
Magas elkötelezettség és magabiztosság
Érdekel? Ezután e-mailben küldje el nekünk a kérelmet
Bízunk benne, hogy megkapja a kérelmet, és telefonon is válaszolhatnak a kérdésekre.