Személyzeti adminisztrációs és marketing adminisztrátorként Ön felelős az adminisztratív HR folyamatok és marketing hatékony kezeléséért.

Fő feladatai:
• Személyzeti dokumentáció kezelése az A (munkaszerződés) Z-től (tanúsítvány)
• HR rendszeradatok karbantartása a rendszerekben
• A havi bérszámlálás időrekordja, mutációja és belépése a későbbi ellenőrzésekkel és a szerződések feldolgozásával
• Marketing információk küldése és az ügyféladatbázis fenntartása
• Honlapunk fejlesztése és a közösségi média jelenléte
Az Ön profilja:
• Alapvető kereskedelmi oktatás, fejlett továbbképzés, HR-asszisztens vagy HR-adminisztrátor
• 3 éves tapasztalat a HR kezelésében
• Stílusos német, francia
• Pontos és független munkamód
• Jó IT felhasználói ismeretek. A HR-rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok
• Dedikált, meggyőző, rugalmas és rugalmas személyiség
• Magas szintű szolgáltatás és ügyfélorientáció
• A marketing érzése is előnyt jelentene
• Az online marketing és a szociális média ismerete
A munka helye Basel-Stadt vagy Suhr AG

Ha érdekli ezt a kihívást jelentő munkát a fejlesztési lehetőségekkel, kérjük, lépjen kapcsolatba Demeter asszonnyal

Demeter Andrea Humánerőforrás és ügyvezető igazgató-helyettes
t 0041 (0) 76 802 05 06 e demeterova@awilli-ag.ch w www.awilli-ag.ch