Speciálizált szakmunkásokat kölcsönözünk cső-acél-épülettechnika területéhez.

Kapcsolat és megközelítés

Adminisztráció, bérfejtés és számvítel

Alexander Willi CEO

DE, EN

e a.willi@awilli-ag.ch

Agnes Münch Adminisztráció, Pénzügyek és Könyvelés

FR, DE

t 0041 ( 0 ) 76 816 33 55 e buchhaltung@awilli-ag.ch

Andrea Demeter   Geschäftsführerin

SK, DE, IT, PL , HU, CZ

t  0041 ( 0 ) 76 802 05 06  e  demeterova@awilli-ag.ch

Ingrid Sladeckova   Personaladministration / Lohn Buchhaltung

DE, SK, CZ, SKR, PL, RU, HU

t   0041 ( 0 ) 78 660 85 95   e   sladeckova@awilli-ag.ch

Cső-, acél- és épülettechnikai szakemberek tanácsadója

Laszlo Fabian Vezető felvételi és ügyfélszolgálati tanácsadó

HU, DE

t 0041 ( 0 ) 76 325 14 21 e l.fabian@awilli-ag.ch

A következő régiókért felelős (beleértve a külföldi országokat is):

Francis Walch Személyzeti Tanácsadó

FR, DE

t 0041 ( 0 ) 76 360 16 44 e f.walch@awilli-ag.ch

A következő régiókért felelős (beleértve a külföldi országokat is):

Tomasz Gajek  Dipl. -Ing. Recruitment Consultant DE, EN, PL

Responsible for process Engineering and Welding Inspection Personnel

t   0041 ( 0 ) 78 721 68 87   e   t.gajek@awilli-ag.ch

Kapcsolat

Iroda címe

Wasgenring 94, Ch - 4055 Basel

E-mail cím

admin@awilli-ag.ch

Telefonszám..

0041 (0) 61 307 95 00
swiss-logo

Referenzen