Specjalizujemy się w wypożyczaniu fachowców techniki budowlanej z rur i stali.

Kontakt i dojazd

logo Wasgenring 94, CH – 4055 Basel 0041 ( 0 ) 61 307 95 00  e  admin@awilli-ag.ch

Administracja, Wynagrodzenia i rachunkowość

Alexander Willi CEO

DE, EN

a.willi@awilli-ag.ch

Agnes Münch Administracja i księgowość, finanse

FR, DE

0041 ( 0 ) 76 816 33 55  buchhaltung@awilli-ag.ch

Andrea Demeter   Geschäftsführerin

SK, DE, IT, PL , HU, CZ

t  0041 ( 0 ) 76 802 05 06  e  demeterova@awilli-ag.ch

Ingrid Sladeckova   Personaladministration / Lohn Buchhaltung

DE, SK, CZ, SKR, PL, RU, HU

t   0041 ( 0 ) 78 660 85 95   e   sladeckova@awilli-ag.ch

Doradcy personalni ds. techniki budowlanej z rur i stali

Laszlo Fabian Główny Konsultant ds. Rekrutacji i klienta

HU, DE

Telefon: 0041 ( 0 ) 76 325 14 21 Adres e-mail: l.fabian@awilli-ag.ch

Koordynatorzy regionów (oraz zagranica):

Francis Walch Doradca personalny

FR, DE

Telefon: 0041 ( 0 ) 76 360 16 44 Adres e-mail: f.walch@awilli-ag.ch

Koordynatorzy regionów (oraz zagranica):

Tomasz Gajek  Dipl. -Ing. Recruitment Consultant DE, EN, PL

Responsible for process Engineering and Welding Inspection Personnel

t   0041 ( 0 ) 78 721 68 87   e   t.gajek@awilli-ag.ch

Kontakt

Adres biura

Wasgenring 94, Ch - 4055 Basel

Adres e-mail:

admin@awilli-ag.ch

Numer telefonu..

0041 (0) 61 307 95 00
swiss-logo

Referenzen